لزوم آدرس واقعی برای ثبت شرکت در ترکیه

در ثبت شرکت در ترکیه، آدرس دفتر کار واقعی شما به عنوان محل حقوقی شرکت شما برای اداره مالیات و دیگر مراجع دولتی ضروری است. همچنین، این آدرس می‌تواند به عنوان آدرس تجاری شما برای مشتریان و تامین کنندگان شما عمل کند. بنابراین، داشتن آدرس دفتر کار واقعی در ترکیه نه تنها برای ثبت شرکت شما الزام هست بلکه اعتبار یک شرکت را نیز یدک میکشد.

عدم داشتن آدرس دفتر کار واقعی می‌تواند منجر به مشکلات متعددی شود. به عنوان مثال، در صورتی که شرکت شما آدرس دفتر کار واقعی نداشته باشد، ممکن است مشتریان شما برای برقراری ارتباط با شرکت شما با مشکل مواجه شوند و اعتماد شرکت شما به خطر بیافتد.

علاوه بر این، ادارات دولتی در ترکیه، برای ارائه خدمات , و کنترل صحت وجود شرکت‌ها، نیاز دارند تا دارای آدرس دفتر کار واقعی باشند. در نتیجه، در صورت عدم داشتن آدرس واقعی، شرکت شما ممکن است مورد تحقیق و بازرسی قرار بگیرد و در نهایت باعث بروز مشکلات مالی و حقوقی شود.

در اکثر مواقع ارتباط های ادارات و ارگان های دولتی اعم از اداره مالیات, اتاق بازرگانی از طریق نامه های مکتوب صورت میگیرد و وجود این آدرس لزوم قطعی می باشد که حتی در اولین مرحله ثبت شرکت آدرس باید درج گردد.

آفیس مجازی یا همان Sanal Ofis در ترکیه

در ترکیه نیز مانند سایر کشورها، امکان ثبت شرکت با استفاده از Sanal Ofis یا آدرس مجازی وجود دارد. در واقع، این سرویس به شرکت‌ها و کارآفرینان اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به اجاره یک دفتر واقعی، آدرس تجاری و محل کار خود را در ترکیه ثبت کنند.

استفاده از Sanal Ofis در ترکیه مزایای بسیاری دارد :

  • آفیس های مجازی مالیات استوپاژ Stopaj ندارد.
  • یکی از مهم‌ترین مزایای آن، صرفه‌جویی در هزینه‌های اجاره و تجهیزات دفتری است.

با این روش، شرکت‌ها می‌توانند به پلتفرم هایی که نیازمند آدرس شرکتی می باشند ازش استفاده کرد

برای مثال میتوانید در سایت payoneer با اطلاعات شرکت و آدرس رسمی خودتان ثبت نام و احراز هویت کنید. سایت payoneer یک پلتفرم جهت نقد کردن درآمد دلاری می باشد.

کدام نوع شرکت را در ترکیه ثبت کنیم ؟

این سایت در اساس برای ایرانی ها خدمات ارایه نمیدهد ولی با ثبت شرکت در ترکیه میتوانید با اطلاعات شرکت خود از خدمات این سایت بهره مند شوید. برای یادگیری نحوه ثبت نام در سایت پایونر و وریفای آن این مقاله را مطالعه نمایید.

  • همچنین، Sanal Ofis به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا با ارائه آدرس تجاری و دفتر مجازی، به راحتی با شرکت‌ها و مشتریان خود در ترکیه تعامل کنند.
  • این سرویس همچنین به شرکت‌ها امکاناتی مانند مرکز تلفن، مرکز پستی، تجهیزات اداری و سرویس‌های پشتیبانی را نیز ارائه می‌دهد.

به طور کلی، استفاده از Sanal Ofis برای شرکت‌ها در ترکیه می‌تواند گزینه خوبی برای کسانی باشد که نمی‌خواهند وقت و هزینه زیادی را برای اجاره یک دفتر و تجهیزات دفتری صرف کنند و به دنبال راهی ساده و موثر برای ثبت شرکت و ایجاد حضور تجاری در ترکیه هستند.

l

معایب آفیس های مجازی در مقایسه با دفتر کار واقعی

استفاده از آدرس Sanal Ofis برای ثبت شرکت در ترکیه همراه با مزایایی نظیر هزینه کمتر و امکان استفاده از امکانات ویژه ای مانند سالن کنفرانس و خدمات پشتیبانی می‌باشد.

اما در مقابل دارای معایبی نیز است:

  • محدودیت در استفاده از آدرس: برخی از شرکت‌ها و سازمان‌ها به دنبال یک آدرس واقعی برای شرکت خود هستند که می‌تواند برای مواجهه با مشتریان و شرکای تجاری مفید باشد. در صورت استفاده از Sanal Ofis، شما قادر به استفاده از آدرس فیزیکی برای مشتریان خود نخواهید بود.
  • تعرفه ها و هزینه‌ها: استفاده از Sanal Ofis هزینه کمتری نسبت به اجاره دفتر کار واقعی دارد، اما معمولاً تعرفه‌های مختلفی برای استفاده از امکانات مانند خدمات پشتیبانی، استفاده از سالن کنفرانس و غیره در نظر گرفته می‌شود.
  • محدودیت در برخی امور اداری: برخی از سازمان‌ها و شرکت‌ها ممکن است برای برخی از امور اداری به یک آدرس فیزیکی نیاز داشته باشند، اما در صورت استفاده از Sanal Ofis، این امکان وجود نخواهد داشت.

به طور کلی، استفاده از Sanal Ofis برای ثبت شرکت در ترکیه می‌تواند گزینه مناسبی برای شرکت‌ها و کسب و کارهایی باشد که به دنبال کاهش هزینه‌های خود هستند و نیاز به دفتر کار فیزیکی ندارند، اما باید به محدودیت‌های آن هم توجه کرد.

خدمات شرکت مالتین در ارایه آفیس های مجازی و اشتراکی ( استانبول )

چنانچه از خدمات شرکت مالتین در ثبت شرکت خود بهرمند شوید با هزینه های بسیار کم سالیانه خدمات آفیس مجازی را در اختیار شما قرار خواهیم گذاشت و مازاد این هر وقت نیاز به آفیس داشته باشید کافیست یکروز یا در صورت نیاز با هماهنگی قبلی یکی از اتاق های اختصاصی مجموعه را بصورت ساعتی کرایه کنید.

بعنوان مثال شاید شما در طول یکماه چند بار و یا در طول سال چند بار نیاز به ملاقات با مشتریان خود دارید . میتوانید با هماهنگی قبلی یکی از اتاق های اختصاصی را در ساعات مشخص کرایه و از خدمات و امکانات مجموعه استفاده نمایید.

دفتر کار و امکانات اتاق جلسه یک اتاق جلسه دو اتاق جلسه سه
ظرفیت سالن اجتماعات  5 نفر  8 نفر 12 نفر
نمایشگر دیجیتال
AppleTV
تخته وایت برد
خدمات چاپگر/کپی
پذیرایی 
پشتیبانی فنی
پذیرایی VIP با هزینه اضافی با هزینه اضافی با هزینه اضافی
جمع 250 لیر ساعتی 350 لیر ساعتی 500 لیر ساعتی